Medarbejdere

Medarbejdere i Center for Tidlig Indsats og Familieforskning 

Mette Skovgaard Væver

Mette Skovgaard Væver
Ph.d., lektor
Leder af Center for Tidlig Indsats og Familieforskning
Mette.vaever@psy.ku.dk
+45 35 32 49 06

Johanne Smith-Nielsen

Johanne Smith-Nielsen
Ph.d., adjunkt
johanne.smith@psy.ku.dk
+45 35 32 49 44

Ida Egmose Pedersen

Ida Egmose Pedersen
Ph.d., postdoc
ida.pedersen@psy.ku.dk
+45 35 33 05 28

Marianne Krogh

Marianne Krogh
Ph.d., postdoc
marianne.krogh@psy.ku.dk
+45 35 33 59 02

 

Maria Stougaard

Maria Stougaard
Ph.d., postdoc
maria.stougaard@psy.ku.dk
+ 45 35 33 77 91

Sophie Reijman

Sophie Reijman
Ph.d., postdoc
sophie.reijman@psy.ku.dk

Tine Steenhoff

Tine Steenhoff
Cand.psych, ph.d.-stipendiat
tine.steenhoff@psy.ku.dk
+45 35 33 43 95

Sandra Rejnholdt Gufler Sandra Rejnholdt Gufler
Cand.psych, ph.d.-stipendiat
sandra.gufler@psy.ku.dk
+45 35 33 77 98
Katrine Isabella Wendelboe

Katrine Isabella Wendelboe
Cand.psych, ph.d.-stipendiat
katrine.isabella.wendelboe@psy.ku.dk
+45 35 33 46 58

Eva Back Madsen

Eva Back Madsen
Cand.psych, ph.d.-stipendiat
ebm@psy.ku.dk
+45 22 56 09 62

Nina Marie Lassen

Nina Marie Lassen
Cand.psych, ph.d.-stipendiat
nina.marie.lassen@psy.ku.dk
+45 35 33 55 15

Rie Krondorf von Wovern-Davies

Rie Krondorf von Wowern-Davies
Cand.psych.aut.
Videnskabelig og administrativ medarbejder
rie.wowern@psy.ku.dk
+45 93 50 94 96

Tina Wahl Haase

Tina Wahl Haase
Cand.psych
Videnskabelig assistent
twh@psy.ku.dk
+45 35 33 61 55

Sidsel Høgsgaard Andersen

Sidsel Høgsgaard Andersen
Stud.psych
adbb@psy.ku.dk
+45 35 32 77 00

Lisa List Nissen

Lisa List Nissen
Stud.psych
adbb@psy.ku.dk
+45 35 32 77 00

Sofie Therbo Printz

Sofie Therbo Printz
Stud.psych
adbb@psy.ku.dk
+45 35 32 77 00

Josefine Lebech

Josefine Lebech
Stud.psych
adbb@psy.ku.dk
+45 35 32 77 00

Mia Skou

Mia Skou
Stud.psych

Cathrine Thomsen

Cathrine Thomsen
Stud.psych