Emeriti – Københavns Universitet

Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

Institut for psykologi > Ansatte > Emeriti

Emeriti

Liste over emeriti ved Institut for Psykologi på Københavns Universitet.

 Navn  Titel  E-mail
 Anders Gade  Lektor emeritus  anders.gade@psy.ku.dk
 Axel Larsen  Professor emeritus  larsen.axel@psy.ku.dk
 Hanne Munck  Lektor emeritus  hanne.munck@psy.ku.dk
 Helle Andersen  Lektor emeritus  helle.andersen@psy.ku.dk
 Ingrid Leth  Lektor emeritus  ingrid.leth@psy.ku.dk
 Ivy Schousboe  Lektor emeritus  ivy.schousboe@hotmail.com
 Jens Berthelsen  Lektor emeritus  jens.berthelsen@psy.ku.dk
 Judy Gammelgaard  Lektor emeritus  judy.gammelgaard@psy.ku.dk
 Kresten Bjerg  Lektor emeritus  kresten.bjerg@psy.ku.dk  
 Mariane Hedegaard  Professor emeritus  mariane.hedegaard@psy.ku.dk
 Nini Prætorius  Docent, dr. phil., emeritus  nini.praetorius@psy.ku.dk
 Ole Dreier  Professor emeritus  ole.dreier@psy.ku.dk
 Rolf Kuschel  Professor emeritus  rolf.kuschel@psy.ku.dk
 Sven Mørch  Lektor emeritus  sven.moerch@psy.ku.dk