Medarbejdere i klinikken

Psykologer i klinikken

Kerstin Berwing

Kerstin Berwing

M.S. Psychologist
E-mail: kerstin.berwing@psy.ku.dk

Signe Jyde Pedersen

Signe Jyde Pedersen

Cand.psych.
E-mail: sjp@psy.ku.dk
Maria Cabo Dannow

Maria Cabo Dannow

Cand.psych., aut.
E-mail: maria.dannow@psy.ku.dk

Sonja Breinholst

Post doc., ph.d., cand.psych. aut.
E-mail: sonja.breinholst@psy.ku.dk

Therese Dolberg Rasmussen

Cand. psych.
E-mail: tr@psy.ku.dk

Monika Walczak

Monika Walczak

Post doc., ph.d., cand. psych.
E-mail: monika.walczak@psy.ku.dk

Studentermedhjælpere

Emma Sawada Petersen Emma Sawada Petersen

Stud. Psych.
E-mail: esp@psy.ku.dk
Katrine Balsby Katrine Balsby

Stud. Psych.
E-mail: Katrine.balsby@psy.ku.dk
Mathilde von Holst Therese von Holst

Stud. Psych.


Herudover er der praktikanter og frivillige tilknyttet klinikken.

Projektkoordinator

Heidi Riiber Heidi Riiber

E-mail: heidi.riiber@psy.ku.dk