Træffetider – Københavns Universitet

Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

Institut for psykologi > Genveje > Træffetider

Træffetider

CSS = Øster Farimagsgade 5A, bygning 10, 24 eller 30
ØF2 = Øster Farimagsgade 2A

Står i alfabetisk række efter efternavn med info om træffetider, lokale, e-mail og tlf.nr.

Navn Træffetid Lokale     Email Tlf.nr.
Jytte Bang Torsdag 13-14 CSS 10 10-1-03 jytte.bang@psy.ku.dk 35324832
Claus Bundesen Tirsdag 15.15-16

ØF2A

03-4-413b

claus.bundesen@psy.ku.dk 35324858
Paul Maurice Conway Efter aftale

ØF2A

03-1-M105b

paul.conway@psy.ku.dk 35324935
Jesper Herup Dammeyer Efter aftale

ØF2A

03-3-314

jesper.dammeyer@psy.ku.dk 35324868
Sarah Franksdatter Daniel Efter aftale

ØF2A

03-2-218

sarah.daniel@psy.ku.dk 35324828
Marie Louise Reinholdt-Dunne Efter aftale

ØF2A

03-3-308

marie.reinholdt@psy.ku.dk 35324854
Peter Elsass Efter aftale

ØF2A

03-3-318

peter.elsass@psy.ku.dk 35324929
Anders Gade Tirsdag 11-12

ØF2A

03-4-410a

anders.gade@psy.ku.dk 35324880
Matthias Gondan Onsdag 10-13

ØF2A

03-4-408

matthias.gondan@psy.ku.dk 35324843
Thomas Habekost Fredag 11-12

ØF2A

03-4-416b

thomas.habekost@psy.ku.dk 35324860
Susanne Harder Onsdag 14-15

ØF2A

03-2-218

susanne.harder@psy.ku.dk 35324907
Mariane Hedegaard Efter aftale CSS 10 10-1-25 mariane.hedegaard@psy.ku.dk 35324831
Barbara Hoff Efter aftale ØF2A 03-2-214 barbara.hoff@psy.ku.dk 35324905
Karen Pernille Hviid Torsdag 14-15 CSS 10 10-1-07 pernille.hviid@psy.ku.dk 35324840
Annie Høgh Torsdag 11-12 ØF2A 03-1-M105 annie.hogh@psy.ku.dk 35324825
Torben Bechmann Jensen Mandag 13-14 ØF2A  3-1-113a torben.bechmann@psy.ku.dk 35324846
Søren Kyllingsbæk Efter aftale ØF2A 03-4-416a soeren.kyllingsbaek@psy.ku.dk 35324861
Simo Køppe Fredag 12-13 ØF2A 03-2-213a simo.koeppe@psy.ku.dk 35324872
Helmer Bøving Larsen Onsdag 12-13 ØF2A 03-3-310 helmer.larsen@psy.ku.dk 35324927
Susanne Lunn Tirsdag 11-12

ØF2A

03-2-220

susanne.lunn@psy.ku.dk 35324908
Hana Mala Mandag 12-13 CSS 24, 24-0-10 hana.mala@psy.ku.dk 35324875
Birgit Bork Mathiesen Fredag 11:30-12:00

ØF2A

03-3-304

birgit.bork.mathiesen@psy.ku.dk 35324926
Gretty M. Mirdal pr.mail

ØF2A

03-4-408

gretty.mirdal@psy.ku.dk 35324874
Jesper Mogensen

Fredag 

11-12

CSS 24, 24-0-08 jesper.mogensen@psy.ku.dk 35324873
Sven Mørch Mandag 14-15 CSS 30, 30-1-05 sven.moerch@psy.ku.dk 35324851
Janni Niclasen Mandag 14:15-15:15

ØF2A

03-3-311

 janni.niclasen@psy.ku.dk 35324891
Jan Nielsen Tirsdag 12:30-13:00

ØF2A

03-3-308

jan.nielsen@psy.ku.dk 35324925
Tine Nielsen

Torsdag 

14-15

CSS 10,

10.1.25

 tine.nielsen@psy.ku.dk 35324916
Stig Poulsen Tirsdag 15-16

ØF2A

03-2-220a

stig.poulsen@psy.ku.dk 35324909
Tone Roald Efter aftale ØF2A 03-3-316 tone.roald@psy.ku.dk 35324847
Janne Skakon Efter aftale ØF2A 03-1. M103 janne.skakon@psy.ku.dk 35324865
Randi Starrfelt Efter aftale

ØF2A

03-4-411

randi.starrfelt@psy.ku.dk 35324866
Pernille Solveig Strøbæk Efter aftale CSS 30-1-05 pernille.stroebaek@psy.ku.dk 35324864
Tom Teasdale Onsdag 13-14

ØF2A

03-4-404

tom.teasdale@psy.ku.dk 35324876
Signe Allerup Vangkilde Mandag 12-13 ØF2A 3-4-413a signe.vangkilde@psy.ku.dk 35324885
Mette Væver Torsdag 11-12

ØF2A

03-2-216

mette.vaever@psy.ku.dk 35324906
Ingo Zettler Efter aftale

ØF2A

03-1-M103a

ingo.zettler@psy.ku.dk 35324850

Katrine Egede Zeuthen

Efter aftale

ØF2A

03-3-306

katrine.zeuthen@psy.ku.dk 35324923